כולם מסכמים שנה. איפה אני רואה את עצמי בעוד 5 שנים? מה המטרות? מה היעדים? וואללה, לא יודעת. לא יודעת איפה אהיה חודש הבא, אז לחשוב חמש שנים קדימה מרגיש לי קצת כמו מדע בדיוני. הבטחתי לעצמי שאני לא מסכמת את השנה, ולא זורקת הצהרות לאוויר של מה הולך לקרות לי בשנה הבאה. מהרגע שנשלחה ההבטחה לאוויר ועד הרגע שהתיישבתי לי בפינה בחושך, לבד, ומניתי את כל הדברים הרעים שקרו לי השנה , הבנתי שזה עניין של זמן, ואני הופכת להיות מאלו שרואים רק את חצי הכוס הריקה. ואני לא מאלה. קרו לי כמה דברים מעצבנים השנה, היו לי כמה אכזבות, אבל אם מסתכלים על חצי הכוס המלאה , רואים, וכדאי לי מאוד לראות, את כל הדברים הנהדרים שקרו לי , ואת זה אני רוצה לחגוג, כי אם אתחיל לקבל כמובן מאליו את כל הטוב ואתמקד רק בחרא , החרא הזה בסוף ישתלט על חיי ואטבע בו כל כך חזק שכל הטוב באמת כבר לא יהיה חשוב. אז מה קרה לי ב- 2018 שהיה כל כך משמעותי ?

# המקום הזה. הבלוג הזה באתר המהמם הזה- זה מה שקרה לי. קרה לי אומץ גדול להגשים חלום ולהפוך את התחביב למשהו קצת יותר גדול מסתם תחביב. פגשתי איש יקר שיחד איתי היה מוכן ללכת דרך ומאפס להקים איתי ובשבילי את הבייבי הזה , ועכשיו כשאני כותבת את זה אני מתמלאת צמרמורת. זה גדול מה שקרה לי , ורצוי שאחגוג זאת ואזכור זאת כל יום.

# השנה פגשתי ברחבי הרשת מלא אנשים חדשים ומעניינים. בעיקר נשים חזקות ואמיצות , שכמוני חלמו את היותן עסק, עם חלקן נפגשתי ורקמתי חברות, ואת חלקן אני פוגשת ברחבי הרשת מדי יום, מתפעלת ושואבת מהן השראה וקצת נצנצים- מי אמר שהרשת היא וירטואלית? היא כל כך הרבה יותר מזה.

# השנה יצאתי עוד קצת מאזור הנוחות והחלפתי מקום עבודה כשכירה , לתפקיד שתואם את מידותיי קצת יותר. זו היתה ההחלטה הכי מפחידה ומשמעותית השנה- מהרגע שהבנתי כי לא אוכל להיות 100% עצמאית, הבטחתי לעצמי שלפחות אעשה עבודה משמעותית שאהנה ממנה , ותהיה תואמת את כישוריי. הרבה מזה לא פשוט לי ונופל על המשבצת של משהו שלא היה צריך להיות, כי הייתי בדרך לעצמאות מלאה, אבל זה מה שהיה צריך לקרות, ואני שלמה עם ההחלטה ונהנית כל יום מחדש.

# חדר עבודה !!!! בהחלטה של רגע סידרתי לעצמי השנה חדר עבודה מפנק ופונקציונאלי שיתאים בדיוק לכל החרוזים ודברי היצירה שלי. חדר שכיף להיות וליצור בו , שממלא אותי השראה ומחשבות על שרשראות מדי יום. קראי עוד על חדר העבודה שלי וקבלי השראה  https://bit.ly/2ThxkCx

# השנה, למעשה ממש לפני יומיים, לקחתי את ילדיי לפסטיגל בפעם הראשונה, ורשמית הוכתרתי לאם השנה. משואת האמהות הנהדרות מחכה לגפרור שלי ביום העצמאות לתפארת מדינת האמהות, וילדיי המרוגשים יחשבו לפחות לשבועות הקרובים שאני הכי נהדרת בעולם- נראה לי שזה סיכום מעולה לשנת 2018, כי בעצם מה עוד צריך?

המטרה שלי לשנה הבאה : לחיות את הרגע. ולהנות מהרגע. לדאוג פחות למחר ולהשתדל להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה , זה כל מה שרשום לי בעתידות עכשיו.

אם הגעת עד כאן וקראת את סיכום השנה שלי, זה הזמן להודות לך שאת הולכת איתי דרך. זה כלל לא מובן מאליו. בכדי ש-2019 תהיה ממש טובה וצבעונית, אני מפנקת אותך ב-25% הנחה על כל השרשראות באתר, למשך השבוע הקרוב ועד לתאריך 5.1.2019, בשימוש בקוד קופון: sofshana

תהני ותתקשטי לך באיזו שרשרת צבעונית מיוחדת לשנה החדשה.

שלך,

אלונה            

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)